Ultrazvukové pracoviště

Zajišťujeme komplexní ultrazvuková vyšetření pacientů na doporučení lékařů různých odborností. Naše UZ pracoviště je vybaveno moderním ultrazvukem Samsung HS70 A.
Samsung HS70 A je průlomový ultrazvukový systém pracující s novu patentovanou technologii společnosti Samsung, která umožňuje rychlejší a spolehlivější diagnostiku než u konvenčních přístrojů. Pokročilé funkce tohoto celotělového ultrazvukového přístroje pomáhají navíc zredukovat čas vyšetření a rozšiřují portfolio vyšetření o další aplikace. Systém HS70 přináší do našeho zařízení nové možnosti nejmodernější technologie, čímž dokážeme držet krok s nejmodernějšími pracovišti v České republice i ve světě.
Jde o přístroj nejvyšší třídy s velkým spektrem zobrazovacích režimů s procesy pro dosažení vysoké kvality diagnostického obrazu.

• Sonografie břicha a pánve
  • Sonografie krku -uzlin, štítné žlázy a slinných žláz
  • Sonografie měkkých tkání
  • Sonografie (Dopplerovské vyšetření) tepenného a žilního systému
  • Sonografické vyšetření prsů hrazené pacientem.

Objednací doba - většinou 1 - 2 dny, maximálně týden

Pracoviště se nachází v přízemí polikliniky.

Vedoucí lékař: MUDr. Irena Kudrnová

Kontakt - spojovatelka: +420 569 429 246